

22 вересня 2019 року в Національній філармонії України відбувся концерт Київського квартету саксофоністів (керівник – заслужений артист України, викладач КССМШ імені М. В. Лисенка та НМАУ імені П. І. Чайковського Ю. Василевич) за участі відомих музикантів В. Полянського (фортепіано), Р. Золедзієвського (саксофон, Польща), О. Томчука (ударні), С. Супруна (контрабас), В. Таран (фортепіано). Наймолодшим учасником заходу став учень 11 класу КССМШ

21 вересня 2019р. в м. Ла Гранд Мот (Монпельє, Франція) у рамках Міжнародного класичного фестивалю у виконанні народної артистки України Богдани Півненко та учнів Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені М.В. Лисенка Сандри Василькової (5 кл.), Анни Небаби (9 кл.), Олександри Хмари прозвучали твори М.Скорика, Р.Глієра, П.Сарасате, К. Дебюссі, Ф.Шопена. Кармен-фантазія

Шановні вихованці та батьки, адміністрація КССМШ ім. М. В. Лисенка вітає всіх з початком нового навчального року! Бажаємо творчого натхнення та успіхів!

16 травня 2019 року вся Україна святкувала День вишиванки. На честь
цього дня учні та вчителі початкових класів Київської середньої
спеціалізованої музичної школи-інтернату імені М.В. Лисенка на
шкільному майданчику традиційно провели …
“Хто починає розуміти музику, той зрозуміє й людську душу”